Regulamin

Regulamin Serwisu

  1. Warunki ogólne 1.1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego „Duchowy Pomocnik” dostępnego pod adresem duchowypomocnik.pl. 1.2. Korzystając z serwisu, użytkownik akceptuje i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu. 1.3. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w dowolnym momencie. Użytkownicy serwisu są odpowiedzialni za regularne zapoznanie się z aktualną wersją regulaminu.
  2. Treści i Prawa Autorskie 2.1. Wszelkie treści (artykuły, zdjęcia, filmy itp.) zamieszczone na serwisie „Duchowy Pomocnik” są chronione prawami autorskimi i należą do ich autorów. 2.2. Bez zgody właścicieli praw autorskich zabrania się kopiowania, rozpowszechniania lub modyfikowania treści serwisu w jakiejkolwiek formie. 2.3. Wyjątkiem są sytuacje, w których użytkownik otrzyma wyraźną zgodę na wykorzystanie określonych treści serwisu.
  3. Odpowiedzialność 3.1. Administrator serwisu dąży do zapewnienia jak najwyższej jakości i dokładności treści prezentowanych na stronie. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości w zamieszczonych materiałach. 3.2. Użytkownicy serwisu korzystają z zamieszczonych informacji na własne ryzyko. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z działań podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie. 3.3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach lub na forum. W przypadku stwierdzenia naruszenia praw autorskich, treści obraźliwych lub niezgodnych z regulaminem, administrator podejmie odpowiednie kroki, takie jak usunięcie takich treści.
  4. Polityka Prywatności 4.1. Administrator serwisu przestrzega zasad ochrony prywatności użytkowników. Informacje na ten temat zawarte są w Polityce Prywatności, dostępnej na stronie.
  5. Zmiany w Serwisie 5.1. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zawartości i funkcjonalności serwisu w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
  6. Kontakt 6.1. W przypadku pytań, uwag lub zgłoszenia naruszeń regulaminu, prosimy o kontakt za pomocą danych podanych na stronie „Kontakt”.

Zachęcamy do zapoznania się z niniejszym regulaminem przed korzystaniem z serwisu „Duchowy Pomocnik”. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na przestrzeganie zawartych w nim zasad.